4F X RL9 – wspólna kolekcja treningowa przygotowana we współpracy 4F z ambasadorem marki Robertem Lewandowskim. Dzięki e-przymierzalni online i rozszerzonej rzeczywistości klienci przed zakupem obejrzą ubrania na awatarze mistrza piłki lub na wirtualnym manekinie w swoim rozmiarze.

Mistrzowie nie chodzą na skróty

To pierwsza kolekcja treningowa przygotowana wspólnie z ambasadorem marki Robertem Lewandowskim. To równocześnie druga odsłona współpracy 4F z najlepszym piłkarzem świata, a jej hasłem przewodnim jest tym razem: Every move builds your story.

Hasło to jest równocześnie głównym przekazem kampanii zwracającej uwagę, że nie da się dojść do poziomu mistrzowskiego na skróty. Robert Lewandowski potwierdza, że sukces to suma małych kroków, dlatego liczy się każdy z nich. Nie ma na to magicznych sposobów.

Stałe doskonalenie to niezwykle ważny element mojej pracy. Cokolwiek robię, staram się ciągle rozwijać i patrzeć w przyszłość. Dlatego współpraca z 4F obejmująca rozszerzoną rzeczywistość była dla mnie niezwykle ciekawym, bo nowym doświadczeniem. Dzięki niej będę mógł „osobiście” zaprezentować każdemu stroje z naszej wspólnej linii 4F x RL9  –  mówi Robert Lewandowski. –  Aktywność sportową uważam za bardzo ważny element mojego życia. Dlatego mam nadzieję, że nowe ubrania zachęcą wszystkich miłośników sportu do zdrowego i efektywnego wysiłku, który sprawi im wiele radości.

Mamy wielką satysfakcję, że współpracujemy z najlepszym piłkarzem świata – Robert Lewandowski to wzór do naśladowania nie tylko w świecie sportu. Także ambicje 4F sięgają wysoko – pragniemy się rozwijać dostarczając naszym klientom wyjątkowe rozwiązania, tak by także oni mogli uzyskiwać jak najlepsze wyniki w sportach, które uprawiają, podnosząc jednocześnie poziom satysfakcji z aktywności fizycznej –  mówi Igor Klaja, CEO OTCF SA, właściciela marki 4F.

E-przymierzalnie stoją otworem

źródło: informacja prasowa

Z pomocą nowoczesnej technologii 4F umożliwia swoim klientom wizytę w e-przymierzalni, w której awatar Roberta Lewandowskiego, pozwoli na odpowiedni wybór rozmiaru garderoby bez wychodzenia z domu. Tak jak w przypadku produktów z wiosennej odsłony i tym razem, przy pomocy technologii 3D i rozszerzonej rzeczywistości, można zobaczyć każdą część garderoby z kolekcji na sylwetce mistrza piłki. Dodatkowo klienci marki mogą zwizualizować produkty na własnej sylwetce w e-przymierzalni. Indywidualnego awatara można stworzyć przy wykorzystaniu podstawowych informacji o sylwetce, czyli podając wymiary takie jak wzrost, obwód klatki piersiowej, talii i pośladków.

Awatar Roberta Lewandowskiego można wyświetlić na wybranych smartfonach.

Technologia przyszłości optymalizuje zakupy

Ambicją 4F jest dostarczanie klientom jak najlepszego doświadczenia zakupowego. Wdrożenie nowoczesnego rozwiązania wykorzystującego rozszerzoną rzeczywistość zmniejsza ryzyko zakupu nieodpowiedniego rozmiaru, a przez to pozwala zaoszczędzić czas klientów. Dzięki wirtualnej przymierzalni klienci będą mogli dobrać produkty idealnie do siebie dopasowane. Użytkownik uczestniczy równocześnie w czymś nowym technologicznie i ciekawym. Zabawa i zakupy w jednym.

Kolekcja trafiła do sprzedaży 1 października, a partnerem technologicznym 4F w tym projekcie jest WEARFITS.

 

źródło: informacja prasowa


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu