Kto by nie chciał odnieść tak wielkiego sukcesu jak Google, prawda? Teraz to możliwe, bo firma uruchomiła platformę, z której każdy może czerpać (kopiować) inspiracje. 

Platforma o której mowa, działa pod hasłem “Uczyńmy pracę lepszą” i jest efektem działań szefa ds. HR w Google, Laszlo Bocka. Ten sam człowiek wydał w tym roku hitową książkę pełną wskazówek i historii dotyczących działania jego firmy w różnych sferach.

“Let’s make work better” dostarczy firmom potrzebnych wskazówek, narzędzi i rozwiązań, które stosuje Google i które teraz może stosować każdy.

fot. rework.withgoogle.com
fot. rework.withgoogle.com

 

“Kelnerzy, prawnicy, taksówkarze, wykonawcy, właściciele małych firm pisali do mnie, że wiele wskazówek zawartych w książce okazało się być niezwykle pomocnymi w przypadku rozmów kwalifikacyjnych czy reorganizowania struktur firmy. Ale wielu z nich napisało również, że pragnie czegoś więcej. Więcej szczegółów, praktyk, programów tak, aby mogli dokonać zmian w swoich miejscach pracy.” – tak Laszlo Block wypowiedział się o swoim projekcie.

Nowy serwis Google oferuje więc studia przypadków, a także praktyczne i spersonalizowane narzędzia w zakresie zatrudniania pracowników, zarządzania nimi oraz analiz. Jeśli więc chcielibyście wiedzieć na jakiej zasadzie firma rekrutuje pracowników, możecie o tym poczytać, a następnie Google zaproponuje do pobrania dokument z wyznacznikami prawidłowego coachingu pracowników.

fot. rework.withgoogle.com
fot. rework.withgoogle.com

 

 


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski