Według Skype’a, GroupMe może dostarczyć opartą na tekście łączność, najlepszą w swojej klasie. Zapewnia także innowacyjne funkcje, umożliwiające internautom dzielenie się między sobą zdjęciami czy lokalizacją.

Tony Bates, dyrektor naczelny Skype’a, twierdzi, że Skype i GroupMe mają wspólną wizję tworzenia aplikacji i doświadczeń, które są codziennym komunikacyjnym wyborem dla miliarda ludzi. Będziemy nadal szukać najlepszych pracowników i technologii, aby tę wizję urzeczywistnić. Dodaje, że ludzie z zespołu GroupMe stworzyli grupy wiadomości działające na urządzeniach przenośnych. Są one idealnym dodatkiem do transmisji głosu, wideo i tekstu produktów Skype’a.

Jest naturalne powinowactwo między Skype i GroupMe, a naszym celem jest dalszy rozwój narzędzi, które ułatwiają ludziom komunikowanie się, udostępnianie i pozostawanie w kontakcie z ich bliskimi – mówi Jared Hecht, współzałożyciel GroupMe. Steve Martocci dodaje, że Integracja GroupMe ze Skypem jest dla nas niesamowitą szansą i przyspiesza realizację naszej wizji dziesięciokrotnie.

GroupMe jest zupełnie darmowy. Założony został w roku 2010 przez Jared Hecht i Steve’a Martocci.

Autorka artykułu: Dominika Szot


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski