Internet Rzeczy to drzemiący potencjał technologii

Fotolia.com

Gromadzenie, przetwarzanie oraz wymiana danych za pośrednictwem sieci komputerowych stała się globalnym standardem. Szacuje się że w 2020 roku do sieci będzie podłączonych od 25 mld do 50 mld urządzeń.

Korzyści wynikających z korzystania z Internetu Rzeczy jest bardzo wiele – zwiększenie produktywności pracowników, redukcja kosztów, lepsza alokacja kapitału i poprawa relacji z klientami. W związku z tym firma SuccessPoint zaprasza na konferencję Internet Rzeczy (IoT) – drzemiący potencjał technologii, która pozwoli Państwu zapoznać się bliżej z tym tematem. Konferencji, która odbędzie się 22 września w Warszawie patronuje MarketingLink.

Zakres tematyczny konferencji:

  • Internet Rzeczy jako źródło informacji
  • Wyzwania Internetu Rzeczy w biznesie
  • Zastosowanie Internetu Rzeczy – jak i co mówią rzeczy
  • Zarządzanie danymi, analiza i zarządzanie informacją
  • Potencjalne zagrożenia i niedogodności związane z IoT – jak się przed nimi uchronić
  • Dane osobowe i prywatność w Internecie Rzeczy

Do udziału w wydarzeniu zaproszone są szczególnie osoby z kadry zarządzającej firmą lub instytucją zainteresowane uzyskaniem bliższych informacji na temat możliwości i korzyści płynących z rozwoju IoT i technologii jej towarzyszących oraz zwiększeniem konkurencyjności swoich przedsiębiorstw dzięki wykorzystaniu potencjału jaki drzemie w tym rewolucyjnym rozwiązaniu. Uczestnictwo w konferencji dla ww. osób jest BEZPŁATNE.

Więcej informacji o konferencji oraz proces rejestracji znajdziecie na stronie internetowej. 
Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.