Kupuje.to wprowadza nowe funkcje dla e-sklepów

Kupuje.to – internetowa platforma handlowa – oferuje swoim nowym i aktualnym użytkownikom możliwość założenia darmowego sklepu internetowego, skorzystania z bezpłatnej subdomeny oraz bogatej palety szablonów graficznych.

Kupuje.to oferuje swoim użytkownikom w pełni funkcjonalny i co istotne darmowy sklep internetowy. Każdy posiadacz e-sklepu na platformie Kupuje.to ma możliwość dopasowania go do swoich potrzeb. Dzięki bogatej palecie darmowych szablonów oraz teł, sklep nabierze indywidualnego charakteru. Dodatkowo zakładany na naszej platformie sklep otrzymuje darmową subdomenę na domenie Kupuje.to.

Osoby, które posiadają już swoją domenę, także mają możliwość dołączenia do Kupuje.to. Dzięki prostemu mechanizmowi, w kilka minut można podpiąć swoją domenę i w pełni korzystać z darmowych funkcji jakie daje sprzedawcom nasz serwis.

Platforma Kupuje.to daje również możliwość podpięcia swojego sklepu internetowego do firmowego fan page’a. Gotowy sklep pojawia się na fanpage’u jako ikona pod zdjęciem profilowym. Wówczas oferowane produkty pojawiają się nie tylko w sklepie, ale również na platformie aukcyjnej Kupuje.to.

 


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski
Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.