Jak będą wyglądać firmy za 5, 10 lub 15 lat? Co się zmieni? Jakie technologie będą używane? Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań udzielą Wam prelegenci jednej z największych konferencji w Europie Wschodniej. Ponad dwa tysiące uczestników zbierze się w jednym miejscu, aby wysłuchać specjalistów z całego świata. Trzecia edycja konferencji Lviv IT Arena zapowiada się bardzo ciekawie.

Konferencja LVIV IT ARENA, której patronuje MarketingLink potrwa trzy dni i odbędzie się od 30 września do 2 października 2016 roku na stadionie Arena we Lwowie. W tym roku organizatorzy postarali się, aby wydarzenie zyskało międzynarodową rangę, bowiem blisko połowa prelegentów reprezentuje oddziały zachodnich firm.

Podczas konferencji będziemy mogli posłuchać osób, które na co dzień zajmują wysokie stanowiska w takich firmach jak Facebook, IBM, HP, Amazon, Spotify oraz Microsoft. Arsen Kostenko swoje wystąpienie poświęci technologii wykorzystywanej przez Twittera. Felipe Ribeiro wypowie się na temat technologii Spotify, a Alejandro Danylyszyn, dyrektor Deloitte Digital podzieli się swoim 25-letnim doświadczeniem.

Wystąpienia odbędą się w języku angielskim i zostały podzielone na trzy bloki tematyczne – produkty, biznes oraz technologia.

Więcej informacji na temat wydarzenia, prelegentów oraz plan konferencji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Data: 30.09 – 02.10.2016
Miejsce: Ukraine, Lviv, Arena Lviv Stadium, st. Stryiska 199
Bilety dostępne są na stronie


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski