Czym są technologie VR i AR i jaka jest ich przyszłość w biznesie? Czy zrewolucjonizują świat rozrywki? W jakich branżach wykorzystuje się technologie VR, a w jakich AR?

Na te inne pytania odpowiedzą eksperci zaproszeni do dyskusji podczas najbliższej edycji XpertsPM w Tauron Arenie Kraków. Spotkanie odbędzie się już 25 września o 18:00.

O XpertsPM

XpertsPM to cykliczne wydarzenia, do udziału w których zapraszani są eksperci z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie nowoczesnych technologii. Odbywają się zawsze w ostatnią środę miesiąca o godzinie 18:00 w Tauron Arenie Kraków. Tematem najbliższego spotkania będzie “VR & AR. Odkryj świat wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości”.

VR & AR – świat wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości

 Podczas zbliżającej się konferencji poświęconej VR i AR, zaproszeni specjaliści podzielą się swoimi doświadczeniami z wirtualną i rozszerzoną rzeczywistością w sferze biznesowej. Opowiedzą o ich zastosowaniu w różnych sektorach rynkowych i przedstawią przykłady ich wykorzystania w swoich firmach.

Zaprezentowane zostanie także studium przypadków rozwiązań, które osiągnęły sukces, a uczestnicy spotkania będą mogli wdać się w inspirującą dyskusję z ekspertami.

Dynamiczna formuła wydarzenia

Wszystkie wydarzenia XpertsPM posiadają spójny harmonogram. Po krótkim przedstawieniu ekspertów, opowiadają oni w kilku zdaniach o swojej pracy i przedstawiają swój punkt widzenia na zadany przez prowadzącego temat, nawiązujący do tytułu konferencji.

Podczas panelu dyskusyjnego eksperci konfrontują ze sobą swoje przekonania. Ta część spotkania nigdy nie jest taka sama – dyskusja sama się napędza, a dynamika wymiany zdań uzależniona jest od samych dyskutantów. Jednak właśnie taka formuła zapewnia dawkę inspirującej wiedzy praktycznej.

W programie każdej konferencji przewidziana jest przerwa, podczas której można nawiązać kontakty branżowe i porozmawiać z innymi uczestnikami wydarzenia, czy samymi ekspertami. Następnie przychodzi moment, kiedy to widownia przejmuje inicjatywę i dochodzi do interakcji z ekspertami. Jest to czas na zadawanie pytań i wyczerpujące odpowiedzi eksperckie.

Spotkania XpertsPM gwarantują efektywne zdobywanie wiedzy, dzięki dynamicznej formule. Uczestnicy mogą wziąć udział w panelu dyskusyjnym i uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytania. Wysoka frekwencja na naszych wydarzeniach pokazuje rosnące zainteresowanie tematami technologii i ich wykorzystaniem w biznesie, czy codziennym życiu. Dla nas, jako organizatorów tego wydarzenia, to uczestnicy są najważniejsi, dlatego chcemy szerzyć i zwiększać dostępność wiedzy eksperckiej – mówi Tomasz Orzechowski, organizator cyklu konferencji XpertsPM.

źródło: materiały od organizatora

Praktycy i ich wieloletnia perspektywa

Na spotkania w ramach konferencji XpertsPM zaproszeni zostają eksperci, którzy posiadają praktyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w danej dziedzinie. Pozwala to na przeprowadzenie merytorycznej dyskusji i satysfakcjonujące odpowiedzi na pytania zgromadzonych.

Świat technologii nieustannie się zmienia i rozwija. Podążanie za światowymi trendami, czy nawet tworzenie ich i wprowadzanie ich do swoich biznesów daje możliwość bycia liderem. Nasze wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu innowacji dedykowanych wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości pozwala nam dzielić się tą wiedzą, dlatego chętnie angażujemy się w inicjatywy takie jak XpertsPM, gdzie możemy liczyć na bezpośrednią interakcję z widzami i natychmiastowy feedback- mówi Paweł Flieger, CEO poznańskiego software house Setapp, partner wydarzenia.

Panel dyskusyjny

Swój udział w konferencji “VR & AR. Odkryj świat wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości” potwierdzili prelegenci, którzy zawodowo związani są z branżą najnowszych technologii. Podczas panelu dyskusyjnego swoją wiedzą podzielą się:

  • Adrian Łapczyński – ekspert w dziedzinie wdrażania rozwiązań VR & AR dla firm oraz uczelni wyższych, a ponadto producent i reżyser filmowy, laureat ponad 40 nagród i wyróżnień na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych,
  • Michał Wróblewski – twórca gier i aplikacji VR/AR. Zajmuje 12 miejsce w rankingu Virtual Reality Influencer, a obecnie pracuje z ekspertami z całego świata nad raportem “State of XR and Immersive Learning”,
  • Zbigniew Woźnowski – CEO oraz co-founder firmy Reality Games tworzącej gry w oparciu o big data, wydawcy m.in. gry Landlord popularnej na całym świecie. Jest także ttwórcą i udziałowcem Big Dots,
  • Maciej Szafarczyk – CTO headtrip, doświadczony producent aplikacji VR/AR, szkoleniowiec. Obecnie prowadzi zespół developerski pracujący w ramach programu akceleracyjnego KPT ScaleUp. Prywatnie zainteresowany wpływem technologii na życie codzienne,
  • Paweł Flieger – przedsiębiorca, entuzjasta nowych technologii oraz inwestor. CEO poznańskiego software house Setapp oraz założyciel firm technologicznych: Gamedust – tworzącego gry dedykowane wirtualnej rzeczywistości oraz Learn Teach Explore, produkującego pomoce dydaktyczne wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość,
  • Dawid Świstek – jeden z najlepszych mówców w Polsce, prezenter, szkoleniowiec, mentor, doradca i twórca internetowy. Prezes DS Academy, której misja “Praktycznie Budzimy Ludzki Potencjał” wpisuje się w obszary działania firmy, jakimi są sprzedaż, komunikacja i perswazja, wystąpienia publiczne, kariera i personal branding.

XpertsPM to spotkania z ekspertami po południu. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 25 września o godzinie 18:00 w Tauron Arenie w Krakowie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Rejestracja online na:  https://xpertspm.com/iwe-event/technologie-vr-i-ar-coraz-bardziej-przydatne-w-biznesie/

MARKETINGLINK jest patronem medialnym wydarzenia.


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski