Ping pong nie wyglądał chyba nigdy aż tak dobrze. Zwłaszcza, jeśli dodamy do tego wirtualną rzeczywistość i osobę Marka Zuckerberga, który kolejny raz nas zachwycił.

“To najbardziej szalone doświadczenie, jakie ostatnio przeżyłem” – takimi słowami Mark Zuckerberg opisał ping ponga rozgrywanego w wirtualnej rzeczywistości. Nie można mu się dziwić, bo nowa “zabawka” spod skrzydeł Oculusa, Toy Box w wersji demo, pozwala ludziom grać ze sobą w ping ponga w czasie rzeczywistym, nawet jeśli nie znajdują się w tym samym pomieszczeniu. Wideo, które można zobaczyć z wirtualnej rozgrywki, świadczy o potencjale, które drzemie w tym narzędziu. Zobaczcie sami:

“Nawet jeśli Twój przyjaciel jest na drugim końcu świata, możesz nie tylko z nim grać, ale poczuć się tak, jakby był tuż obok Ciebie, w tym samym pomieszczeniu” – dodał zachwycony Toy Boxem CEO Facebooka, który dodał, że nowe narzędzie Oculusa pozwala przenieść się w zupełnie inny wymiar czasoprzestrzeni, wirtualny wymiar. Zuckerberg nie zamierza kryć swojego zachwytu: “Nie tylko można uderzyć piłkę w przód i tył, ale można również symulować grawitacją, dzięki czemu znajdujemy się w dwóch różnych światach.” Pozostaje nam tylko czekać do momentu, w którym każdy z nas będzie miał możliwość swobodnego korzystania z TAKICH zasobów wirtualnej rzeczywistości.


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski