Szanowny Czytelniku!

Do tej pory otrzymywałeś newsletter portalu SOCIALPRESS.pl, w którym na bieżąco relacjonujemy trendy związane z rynkiem mediów społecznościowych. Teraz chciałbym Cię zaprosić do lektury nowego serwisu – MarketingLink.pl, który poświęcony jest wykorzystaniu nowych technologii w marketingu.

Nie będziemy tutaj pisać o tzw. “miękkim marketingu”, strategiach, trendach społecznościowych czy analizach konsumentów. Nas interesuje technologia, którą można skutecznie wykorzystać do promocji Twojej firmy. Podpowiemy Ci, jakie narzędzia najlepiej przeanalizują Twoje biznesowe otoczenie, wyjaśnimy, jak skutecznie budować mailingi czy prowadzić działania SEM, opowiemy o nowych formatach reklamowych wykorzystujących nowe technologie, pochylimy się nad klasycznymi mediami i opiszemy, jak można kształtować promocję za ich pomocą, żeby była nowoczesna i “technologiczna”. Zainteresujemy się event marketingiem wspieranym przez wirtualną bądź rozszerzoną rzeczywistość czy ekrany interaktywne.

Jesteśmy blisko wszystkich tematów, gdzie powstaje link między technologią a marketingiem.

Mam nadzieję, że proponowana przez nas tematyka Cię zainteresuje i zostaniesz naszym stałym czytelnikiem.

Jeżeli nie chcesz otrzymywać newslettera MarketingLink, kliknij “wypisz z newslettera” na dole wiadomości, którą otrzymałeś. Nie spowoduje to wypisania się z newslettera SOCIALPRESS, jedynie rezygnację z wiadomości wysyłanych przez MarketingLink. Mam jednak nadzieję, że zostaniesz naszym stałym czytelnikiem! Możesz również polubić nas na Facebooku, dać nam plusa na Google+ lub zacząć obserwować na Twitterze. :)

Zapraszam do lektury!


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski