Vic Gundotra pisze na swoim blogu o planowanych ulepszeniach: – W czerwcu wprowadziliśmy przycisk +1 na stronach internetowych, dzięki czemu polecanie treści w Internecie stało się łatwiejsze. W lipcu przycisk przekroczył dwa miliardy odsłon dziennie. Dzisiaj przycisk +1 osadzony jest w ponad milionie stron, z ponad 4 mld odsłon dziennie i jesteśmy bardzo podekscytowani tym tempem. To dopiero początek, ale już dzisiaj wprowadzamy dwie nowe cechy, które uczynią przycisk jeszcze bardziej przydatnym dla użytkowników.

Przycisk +1 ma pomóc internautom w oznaczaniu treści, które przeznaczą oni swoim znajomym w wyszukiwarce Google. Internauci maja teraz zyskać możliwość dzielenia się stronami ze znajomymi bezpośrednio przez przycisk +1. Będą również mogli rozpoczynać rozmowy od razu. Natomiast nowa opcja – „Share on Google+” – pozwoli na dzielenie się materiałami i komentowanie oraz wybranie kręgów, dla których treści te są przeznaczone.

Snippets – linki, opis czy obrazki wytwarzane podczas dzielenia się różnymi treściami – pozwolą na rozpoczęcie rozmowy o tym, co zapulsowaliśmy. Ich potencjał promocyjny zostanie z pewnością zauważony przez wydawców.

Nowe funkcje będą się rozwijać w ciągu najbliższych tygodni.

Autorka artykułu: Dominika Szot


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski