Od teraz użytkownicy napotykający bariery językowe mogą być spokojni. Serwis Mashable podaje, że Google w poniedziałek udostępnił nowe narzędzie, które przetłumaczy komentarze i wiadomości z Google+ w ponad 50 językach świata.

Google Translate for Google+ jest prostym rozszerzeniem do przeglądarki Chrome. Z pewnością ułatwi internautom prowadzenie rozmów z osobami posługującymi się różnymi językami.

Słyszeliśmy od wielu użytkowników Google+, że chcieliby w łatwiejszy sposób rozumieć posty napisane w innych językach. Jestem inżynierem Google Translate i pomyślałem, że moglibyśmy coś z Tm zrobić. Dlatego cieszę się, że możemy ogłosić nasze rozszerzenie do Chrome – Google Translate for Google+, które wykorzystując moc Google Translate może automatycznie przetłumaczyć dowolny post lub komentarz w ponad 50 językach. Po zainstalowaniu rozszerzenia trzeba odświeżyć Google+ i zobaczymy linki obok postów i komentarzy. Po kliknięciu w nie natychmiast zobaczymy tłumaczeniepisze Josh Estelle o nowej usłudze Google+.

Estelle dodaje, że usługa jest eksperymentalna i szuka się obecnie najlepszych sposobów na integrację tłumaczeń we wspólnocie Google+.

Rozszerzenie można pobrać pod tym adresem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor artykułu:

Dominika Szot


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski