W dobie koronawirusa firmy jeszcze mocniej stawiają na komunikację przez internet i wyróżnienie się. W ramach wsparcia, Shutterstock udostępnia pakiet darmowych obrazów.

Jak możemy przeczytać w komunikacie Shutterstocka, możemy pobrać pakiet darmowych zdjęć. Obrazy te mogą zostać użyte do nawiązania relacji z odbiorcami, a program Editor pozwoli na dostosowanie ich do mediów społecznościowych. Dobrej jakości darmowe grafiki pozwolą wielu firmom na urozmaicenie swojej komunikacji w sieci czy aktualności na stronie internetowej.

Za pomocą jednego kliknięcia możemy pobrać plik .zip z grafikami i korzystać z nich podczas przygotowywania treści.

źródło: shutterstock.com

Możemy także pobrać darmowe, wirtualne tła, które będą przydane podczas wideokonferencji z domu za pomocą Zoom, materiały wideo czy muzyki, które mogą uskutecznić przekaz i wyróżnić go na tle innych.

Materiały powiązane z COVID-19

Co więcej, jeden z najbardziej znanych banków zdjęć i multimediów przygotował także specjalną podstronę z zasobami dotyczącymi COVID-19. Przedstawiciele Shutterstocka mają świadomość, jak wiele firm i organizacji musi obecnie prowadzić niełatwą komunikację ze swoimi odbiorcami. Dlatego pojawiają się tam informacje i aktualizacje i narzędzia. Aby odnalezienie najlepszych grafik oraz innych multimediów było łatwiejsze, przygotowano także tzw. kolekcje redagowane.

Przygotowane ja na podstawie miliardów wyszukiwań. Znajdziemy w nich m.in. materiały powiązane z pracą zdalną, dystansem społecznym, aktywnością fizyczną czy wektory i grafiki, które będą przydatne przy tworzeniu infografik. Może to zdecydowanie przyspieszyć przeglądanie zdjęć w poszukiwaniu odpowiedniego obrazka i posegregować treści.

źródło: shutterstock.com

Jak widzimy, Shutterstock, podobnie jak wielu innych twórców narzędzi czy dostawców usług, stara się wspierać mniejsze i większe firmy swoimi zasobami. Te pozornie niewielkie kroki mogą okazać się bardzo pomocne dla raczkujących biznesów, które prowadzą komunikację w social media, ale nie zdecydowały się jeszcze wcześniej na takie rozwiązania jak np. pakiet w banku zdjęć.


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski