Już 9 września rusza 3 dniowa konferencja poświęcona Internetowi i nowym technologiom. Wydarzenie organizowane jest od 2009 roku i co roku gromadzi w Rzeszowie osoby, które na co dzień mają do czynienia z siecią, ale także inwestorów, socjologów czy psychologów. 

Każdy uczestnik znajdzie w programie coś dla siebie. Wśród prelegentów tegorocznej edycji znaleźli się m.in.: Artur Kurasiński, CEO Muse, Radosław Brzuska, CIO Dentsu Aegis Network Polska, Joanna Glogaza, Style Digger, Adam Jesionkiewicz, CEO Infinity, Paulina Wardęga, VP of Business Development Pixers, Joanna Drabent, CEO Prowly, Szymon Szymczyk, Managing Director Kolko, Bartłomiej Gola, Managing Partner speedUp Group, Karol Paciorek, twórca programu KWTW – Kto Wie Ten Wie.

7 lat temu mało kto wierzył, że uda się zorganizować dużą imprezę w Rzeszowie. Jednak to lokalizacja jest jednym z mocniejszych punktów imprezy. Tutaj każdy przyjeżdża, żeby być, uczestniczyć w konferencji. Nie ucieka pomiędzy prelekcjami na spotkanie biznesowe. – komentuje Mateusz Tułecki, pomysłodawca i twórca konferencji InternetBeta – Przez te 7 lat udało nam się mocno ewoluować i pójść do przodu zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym. Tegoroczna edycja jest o tyle wyjątkowa, że zmieniliśmy zupełnie identyfikację wizualną, która lepiej oddaje to co się dzieje w trakcie 3 dni. Beta w tym roku będzie jeszcze ciekawsza i atrakcyjniejsza dla uczestników, myślę, że każdego czymś zaskoczymy.

Nie zabraknie też atrakcji, które pomogą w interakcji i networkingowi – fireshow, rodeo, park linowy czy imprezy taneczne. Prócz tego zaplanowane są również koncerty – zespół RYSY, Future Folk, Last Robots.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu