Już 21 i 22 kwietnia warszawska Kinoteka zapełni się ponad połową tysiąca specjalistów z branży mobilnej. Developerzy, designerzy, specjaliści od User Experience czy produktu oraz managerowie z branży mobilnej już po raz trzeci spotkają się w sercu Europy na jednej z największych imprez w branży mobilnej – MCE^3, której patronuje Marketing Link.

Rosnąca z roku na rok, w 2015 licząca 550 uczestników z całego świata impreza skupi się na wszystkim, co warto wiedzieć w świecie mobilnym – podczas trzech ścieżek tematycznych – Engineering, Design i (po raz pierwszy!) Product, uczestnicy konferencji będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę dzięki doświadczeniom, którymi podzieli się ponad 40 prelegentów, będących ekspertami w branży. Na scenie znajdą się przedstawiciele takich gigantów jak Facebook, Google, czy Skype.

Podczas konferencji poruszona zostanie taka tematyka jak:

– Bezpieczeństwo w aplikacjach mobilnych
– Architektura aplikacji
– Protocol-oriented programming
– Sekrety ze studia Androida
– Jak odpowiedzieć na bieżące potrzeby społeczności i użytkowników mobile
Dodatkowo całość wzbogacą warsztaty Jitter odbywające się dzień po konferencji – w zeszłym roku miały one formę całodniowego hackathonu, łączącego nowe pomysły z praktyczną aplikacją.

Informacje ukazują się na bieżąco na stronie wydarzenia, Facebooku oraz Twitterze.


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski