Aplikacja InFlavo umożliwia prowadzenie sklepów internetowych na jednym z najpopularniejszych na świecie portali społecznościowych – Facebook.com. Jest to aplikacja dla firm i osób indywidualnych, chcących rozszerzyć i wzmocnić wykorzystywane dotychczas kanały sprzedaży.

Vobis – jako pierwsza na polskim rynku firma – uruchomił przy współpracy z InFlavo swój sklep firmowy na Facebooku. Dzięki temu użytkownicy Facebooka mogą – nie przerywając ulubionej gry, rozmowy ze znajomymi czy rozwiązując quizy – zrobić zakupy, wybierając spośród 4 tys. produktów oferowanych przez Vobis, podzielonych na 20 grup towarowych.

Eksperci z InFlavo zapytani o to, dlaczego e-sprzedawcy powinni stawiać na social commerce, odpowiadają: – Nie ma firmy, która nie szuka sposobu na jak najlepsze i najefektywniejsze dotarcie do klienta. Dzisiejszy konsument – spędzający wiele godzin dziennie w sieci – jest już na wyciągnięcie ręki i trzeba zapomnieć o starych, jednostronnych metodach komunikacji. Trzeba do niego wyjść, porozmawiać, pokazać że to, co mamy jest warte zainteresowania – mówią. Zdaniem specjalistów z InFlavo, kluczowym elementem sprzedaży w internecie jest to, w jaki sposób poinformujemy o tym e-konsumentów. InFlavo gwarantuje nie tylko skuteczność dotarcia, ale jednocześnie naturalny dla Facebooka sposób komunikacji. – Chcemy sprawić, by kontakt między sklepem a kupującym poszerzył się o komunikację między nim i jego znajomymi. Ważne jest, żeby proces ten przebiegał bez zbędnej ingerencji ze strony sprzedającego, a Facebook umożliwia nam tego typu działanie – podkreślają.

InFlavo to platforma umożliwiająca prowadzenie kompleksowej sprzedaży na Facebook.com. Zintegrowane płatności (dotpay) czy też integracja z Paczkomatami 24/7 to tylko niektóre z zalet nowego rozwiązania sprzedażowego.

Przyjazna aplikacja umożliwia rozpoczęcie sprzedaży po kilku minutach od instalacji. Poza oprogramowaniem, InFlavo oferuje swoim klientom wsparcie w dziedzinie wykorzystania mediów społecznościowych w komunikacji z użytkownikami.

Sklep Vobis na Facebooku dostępny jest w tym miejscu.


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski