Amerykańska wytwórnia filmowa proponuje takie pozycje, jak „Pulp Fiction”, „Kill Bill” czy „Od zmierzchu do świtu”. Internauci mają możliwość wybierania spośród 20 filmowych pozycji. Koszt wypożyczenia jednego filmu to trzy dolary. Po wypożyczeniu filmu internauci mają do niego dostęp przez 30 dni – a po jego uruchomieniu przez 48 godzin.

Usługa działa obecnie w Turcji i Wielkiej Brytanii. Niedługo ma zostać udostępniona także niemieckim i francuskim facebookowiczom.

Rusza nasza pierwsza cyfrowa aplikacja na Facebooku. Nazywamy ją Miramax eXperience […]. Bardzo wierzymy w Facebooka i w to, że ma on znaczenie dla przyszłości naszej firmy – czytamy na blogu MiramaxCelem naszej aplikacji jest oferowanie klientom wspaniałych doświadczen związanych z oglądaniem klipów i filmów pełnometrażowych, graniem i dzieleniem się doświadczeniami ze znajomymi w ramach społeczności Facebooka. W ten sposób staramy się pozyskać 150 milionów fanów w ciągu najbliższych 18 miesięcy – czytamy dalej.

Ponad 50 milionów użytkowników w Facebooku wspomina filmy Miramax na swoim profilu. Aplikacja nadal znajduje się jednak w fazie beta.

A tutaj pełna lista tytułów dostępnych w ramach usługi:

1. Adventureland
2. Chicago
3. Clerks
4. Cold Mountain
5. From Dusk Till Dawn
6. Extract
7. Gangs of New York
8. Gone Baby Gone
9. Good Will Hunting
10. Jackie Brown
11. Kill Bill
12. Kill Bill 2
13. No Country for Old Men
14. Pulp Fiction
15. Shall We Dance (2004)
16. Sin City
17. Spy Kids
18. Swingers
19. The Switch
20. Trainspotting

Autorka artykułu: Dominika Szot


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski