Zostań architektem własnego „M”. Powstał nowy portal do samodzielnej aranżacji wnętrz już działa

Masz nowe mieszkanie? Planujesz remont bądź przebudowę domu lub biura? Szukasz inspiracji do zmiany wystroju kuchni, salonu, łazienki? Portal MieszkanieNaPlanie.pl pozwala na uniknięcie wszystkich stresujących sytuacji kojarzonych z urządzaniem wnętrz. Teraz o wiele łatwiej można dobrać odpowiednie drzwi i podłogi, kolor farby do ścian, tapety, meble i dodatki idealnie pasujące do danego pomieszczenia. Za pomocą komputerowej myszki można dokonać wyboru odcieni farb, tekstur parkietów i terakot oraz miniaturek mebli i akcesoriów. Godziny spędzone w sklepach i nerwy czy wybrane produkty będą pasować do wnętrza to już przeszłość. Teraz gotowy trójwymiarowy projekt można obejrzeć, wydrukować i sprawdzić, czy spełnia wszystkie nasze wymagania.

Produkty dostępne na stronie to:

  • WIRTUALNY PROJEKTANT z możliwością podglądu w 3D, miniaturami mebli i akcesoriów dekoracyjnych (np. lustra i lampy) oraz opcją drukowania,

   Bogata BAZA PRODUCENTÓW i dystrybutorów produktów i urządzeń wyposażenia wnętrz,

   Część społecznościowa: FORUM, blogi tematyczne, PLATFORMA WYMIANY INFORMACJI i inspiracji dla konsumentów,

   Bogato ilustrowana CZĘŚĆ PORADNIKOWA, będąca zarówno bazą praktycznych porad, jak i źródłem inspiracji dla własnych projektów.
 • Projekt MieszkanieNaPlanie.pl powstał dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego – Innowacyjna Gospodarka działanie 8.1, którego celem jest wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

  źródło/autor: Media Metropolis
  Bądź na bieżąco!
  Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.