Jeszcze kilkanaście lat temu webdesigner był osobą, która projektowała, ale i kodowała strony internetowe. Z czasem każdy z tych obszarów zaczął przekształcać się w odrębną specjalizację. Dzisiaj świat designerów i programistów to zupełnie dwa odrębne światy, które spotykają się w momencie pracy nad danym produktem.

Po co designerom znajomość HTML-a / CSS-a?

Co zrobić, aby te spotkania oraz współpraca na linii design – frontend, przebiegała sprawnie? Czy znajomość HTML-a i CSS-a przez designerów pomaga we współpracy z frontend deweloperami? Jakie korzyści daje designerom znajomość kodu? Na te i inne pytania odpowie Alicja Migda podczas najbliższego webinaru „Po co designerom znajomość HTML-a / CSS-a?”, który odbędzie się już 13 października o godzinie 18:00.

O prowadzącej

Alicja Migda – Senior Product Designer z ponad 16-letnim doświadczeniem. Zaczynała, gdy serwisy powstawały na HTML-u tabelkowym. Od tego czasu miała możliwość pracy dla wielu branż oraz największych marek. Od kilku lat prowadzi warsztaty, szkolenia, mentoruje. Od tego roku, poza projektowaniem, będzie realizować się także prowadząc zajęcia ze studentami Collegium Da Vinci w Poznaniu.

Wydarzenie odbędzie się już w czwartek 13 października o godzinie 18:00 na Zoomie. Udział w nim jest darmowy.

MARKETINGLINK jest patronem medialnym wydarzenia.


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu