O tym, jak ważny jest wybór dobrej platformy hostingowej, wie chyba każdy, kto planuje rozpocząć biznesową działalność w internecie. Prowadząc e-firmę, nie możemy sobie pozwolić na żadne przestoje, a tym bardziej utratę naszych danych. Hosting na wysokim poziomie oznacza więc inwestycje w wysokiej jakości infrastrukturę sprzętową i kompetentnych pracowników, a to musi kosztować.

6 grudnia Home.pl udostępni promocję, w której można zamówić usługę Business Starter za 30 złotych rocznie. Hosting ten to 25 GB powierzchni dyskowej, 6000 GB transferu rocznie, do 10 baz danych MySQL oraz obsługa skryptów w PHP 4/PHP 5, Pythonie i Perlu.

Business Starter zawiera też Kreatora stron WWW, który pozwoli uruchomić stronę internetową w kilkanaście minut, nawet jeśli niewiele wiemy o technologiach internetowych. Dzięki automatycznemu instalatorowi aplikacji, można także w prosty sposób uruchomić sklep internetowy czy skomplikowaną witrynę korzystającą z systemu zarządzania treścią.

Aby skorzystać z promocji należy 6 grudnia 2010 roku, odwiedź stronę Home.pl, zarejestrować usługę Business Starter, w pozycji kupon rabatowy wprowadź kod: 6grudnia i dokonać płatności za rok działania wybranej usługi.

Więcej informacji na stronie promocji.


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu