Jak wykorzystać uczenie maszynowe? Kolejne spotkanie fanów AI w Krakowie

fot. aimeetup.pl

Jak dzięki grze komputerowej i machine learning wykryć autyzm u dzieci? Czym jest Cortana Intelligence Suite? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już w czwartek, podczas trzeciego wydarzenia z cyklu „Let’s meet to talk about AI”.

Machine learning, czyli uczenie maszynowe to dziedzina nauki zajmująca się tworzeniem algorytmów, które mogą uczą się na podstawie zbioru danych. Już w czwartek, po raz trzeci, wszyscy zainteresowani tematem sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego będą mieli możliwość spotkania się, wymiany doświadczeń i dyskusji podczas wydarzenia „Let’s meet to talk about AI”.

Tym razem w ramach agendy usłyszymy prezentacje na temat uczenia maszynowego. Słyszeliście o Cortanie? Inteligentny asystent Microsoftu to nie tylko rozwiązanie konsumenckie, ale także pakiet umożliwiający tworzenie inteligentnych aplikacji. Opowie o tym gość specjalny z Microsoft. Ze swoją prezentacją pt. „Uczenie maszynowe, „rocket science” czy chleb powszechny?” wystąpi także Vladimir, założyciel i prowadzący warsztaty Dataworkshop.eu. Oprócz tego przedstawione zostanie case study Harimata: „Jak dzięki grze komputerowej i machine learning wykryć autyzm u dzieci?” oraz prezentacji pt. „Data is oxygen for ML”.
Po prezentacjach uczestnicy będą mogli z udziałem ekspertów dyskutować w grupach. Będzie to okazja do wymiany poglądów oraz informacji z ekspertami w dziedzinie AI.

aimeettup

Spotkanie jest przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i big data, niezależnie od aktualnego poziomu wiedzy. Szczegóły i formularz zapisów znajdują się na stronie http://www.aimeetup.pl. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, pod warunkiem wcześniejszej rejestracji.

Wydarzenie odbędzie się w Krakowskim Parku Technologicznym.

Portal MARKETINGLINK jest patronem medialnym wydarzenia.

 


Promuj biznes na łamach MARKETINGLINK!

Zobacz możliwości reklamy w portalu


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski
Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.